Prawo do odstąpienia od umowy

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zamówienia, nie wahaj się z nami skontaktować. W VERONICA ZBIRANSKA WARSAW dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z produktu zakupionego od naszych dostawców. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z dostawą lub produktem i jesteś sfrustrowany, nie czekaj i skontaktuj się z nami, a nasz zespół natychmiast Ci pomoże.
  
 
Jak mogę zwrócić całość lub część zamówienia?
 
 Masz 14 dni na zwrot produktu. Następnie masz kolejne 14 dni na zwrot paczki. Zwrócimy pełną kwotę zamówienia w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania produktu. Nie możemy zwrócić kosztów zwrotu produktu.
  
 
Aby zwrócić produkt, wykonaj poniższe czynności:
 Masz 14 dni na zwrot produktu. Następnie masz kolejne 14 dni na zwrot paczki. Zwrócimy pełną kwotę zamówienia w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania produktu. Nie możemy zwrócić kosztów zwrotu produktu.Aby zwrócić produkt, wykonaj poniższe czynności:

1. Pobierz formularz zwrotu „tutaj” i wypełnij go jak najdokładniej.

2. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres kontakt@veronicazbiranska.com z informacją, że chcesz zwrócić zamówienie lub jego część.

3. Poczekaj na odpowiedź od naszego działu obsługi klienta, aby dowiedzieć się, czy możemy przyjąć zwrot. Otrzymasz również adres zwrotny (należy pamiętać, że nie jest to adres podany na naszej stronie internetowej).

4. Jeśli możemy przyjąć zwrot, należy wykonać następujące czynności. Ostrożnie i bezpiecznie zapakuj produkt, który chcesz zwrócić, najlepiej w oryginalne opakowanie.

5. Wyślij paczkę na adres zwrotu otrzymany od naszego działu obsługi klienta.

6. Wyślij kod śledzenia do naszego działu obsługi klienta.

7. Po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki zwrócimy kwotę za zwrócone produkty za pomocą metody płatności użytej do zapłaty za produkty.

Niestety, produkty spełniające jedno lub więcej z poniższych kryteriów nie mogą zostać zwrócone:

a. W przypadku zapieczętowanych produktów. Po zerwaniu umowy produkty te nie mogą zostać zwrócone.

b. Produkty, które zostały wyprodukowane przez stronę internetową zgodnie ze specyfikacjami konsumenta (produkcja specjalna).

c. Produkty, które mają wyraźnie osobisty charakter.

 

Anulowanie zamówień
 
Zamówienia można anulować tylko 30 minut po ich złożeniu. Przetwarzanie naszych zamówień kończy się po 30 minutach, po czym anulowanie nie jest już możliwe.
 
Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z kontakt@veronicazbiranska.com po złożeniu zamówienia.
 
Uszkodzone produkty w momencie dostawy
 
Szkoda! Niestety, produkt może zostać uszkodzony podczas transportu. Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub nieprawidłowy produkt, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni od otrzymania produktu. Po upływie tego czasu okres zwrotu niestety wygasa.
 
Aby znaleźć najszybsze rozwiązanie, prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail ze zdjęciem przedstawiającym uszkodzoną część produktu. Najlepsze zdjęcia są robione na płaskiej powierzchni, na której wyraźnie widać etykietę i wadę. Wykorzystamy te informacje, aby pomóc Ci złożyć zamówienie i uniknąć błędów w przyszłości.
 
W przypadku wadliwych produktów zawsze dostarczamy nową paczkę bezpłatnie za pierwszym razem i niestety nie możemy zwrócić pieniędzy. Czy produkt jest wadliwy za drugim razem? Wtedy zwrócimy pełną cenę zakupu.
 
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące towarów uszkodzonych po dostarczeniu, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@veronicazbiranska.com.
 
 
 
Wady produktu lub błędy po użyciu
 
Co za niedogodność! Niestety, wada produkcyjna może wystąpić po pewnym czasie. Musi to być prawdziwa wada. Innymi słowy, część jest uszkodzona i nie odpowiada już standardom określonym przez producenta. Wady produkcyjne lub usterki nie mają wpływu na części zużywające się.
 
 
 
Części zużywające się obejmują następujące elementy
 
-pas transmisyjny
 
-akumulatory
 
-klocki i tarcze hamulcowe, okładziny hamulcowe, bębny hamulcowe,
 
-łańcuchy, żarówki, koła łańcuchowe, opony i dętki.
 
-części ruchome w najszerszym tego słowa znaczeniu.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wad produkcyjnych lub wad po użyciu prosimy o kontakt pod adresem kontakt@veronicazbiranska.com.

 

Dostawa nieprawidłowych produktów

Staramy się prawidłowo realizować wszystkie zamówienia. Niestety może się zdarzyć, że zamówienia pójdą nie tak i dostarczymy niewłaściwy produkt. Oczywiście rozwiążemy ten problem i bezpłatnie wyślemy prawidłowe zamówienie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy nieprawidłowych produktów, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@veronicazbiranska.com.


Często zadawane pytania dotyczące prawa do zwrotu

Jeśli nadal nie masz pewności, oto kilka często zadawanych pytań dotyczących naszej polityki zwrotów:

 

1. Jak długi jest okres zwrotu?

Produkt można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.

2. Po jakim czasie otrzymam zwrot pieniędzy?

Pełny zwrot zostanie dokonany na pierwotną metodę płatności po otrzymaniu produktów, sprawdzeniu ich i potwierdzeniu, że nie zostały otwarte. Wszyscy klienci muszą skontaktować się z nami po zwróceniu paczki i podać nam informacje o śledzeniu przesyłki, abyśmy mogli przetworzyć zwrot pieniędzy.

Należy pamiętać, że większość instytucji finansowych potrzebuje średnio 3-5 dni roboczych na przetworzenie zwrotu.

Ogólnie rzecz biorąc, produkty nie mogą zostać zwrócone, jeśli spełniony jest którykolwiek z poniższych warunków:

- kupujący naprawił i/lub zmodyfikował dostarczone produkty samodzielnie lub zlecił ich naprawę i/lub modyfikację stronie trzeciej;

- dostarczone produkty były narażone na nienormalne warunki lub były obsługiwane bez zachowania ostrożności lub niezgodnie z instrukcjami pośrednika i/lub na opakowaniu;

- wada jest całkowicie lub częściowo spowodowana przepisami administracyjnymi dotyczącymi rodzaju lub jakości użytych materiałów;


3. Czy muszę zapłacić za zwrot?

Tak, wszyscy klienci są odpowiedzialni za koszty zwrotu. Zalecamy wysyłanie zwrotów przez Colissimo, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione zwroty.


4. Czy mogę zwrócić produkt bez kontaktu?

Nie. Przed zwrotem produktu należy skontaktować się z nami, ponieważ adres zwrotu może różnić się od pierwotnego adresu podanego w zamówieniu.


5. Jak mogę się z wami skontaktować?

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem kontakt@veronicazbiranska.com. Zespół VERONICA ZBIRANSKA WARSAW pracuje siedem dni w tygodniu. Zawsze gwarantujemy odpowiedź w ciągu 3 do 5 dni roboczych i chętnie pomożemy!


6. Moje zamówienie jest uszkodzone, co mam zrobić?

Jeśli chcesz uzyskać szybsze rozwiązanie, dołącz zdjęcie pokazujące słabą jakość lub uszkodzoną część przedmiotu. Najlepsze zdjęcia są robione na płaskiej powierzchni, gdzie wyraźnie widać etykietę i wadę. Wykorzystamy te informacje, aby pomóc Ci złożyć zamówienie i uniknąć błędów w przyszłości.

Obsługa klienta

Zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażną 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Bezpieczna płatność

Wszystkie płatności są w 100% bezpieczne dzięki szyfrowaniu SSL.

Dostawa do domu

Zamówienie otrzymasz bezpłatnie w ciągu 5 do 10 dni.

Gwarancja satysfakcji

Oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie nasze produkty.