Polityka zwrotów

Dostawa i zwroty - polityka zwrotów
Jak działa dostawa?
 
Ściśle współpracujemy z rzemieślnikami, którzy wytwarzają nasze produkty. Nie uczestniczą w tym pośrednicy, dlatego możemy zaoferować szeroki wybór naszych produktów w tak niskich cenach i bezpłatną dostawę zamówień.
 
Średni czas dostawy wynosi od 5 do 20 dni roboczych od momentu opuszczenia naszego magazynu.
 
Zamówienie zostanie przetworzone przez nasz zespół w ciągu maksymalnie 48 godzin (72 godzin w dni robocze).
 
* Należy pamiętać, że ze względu na wysoki popyt i wymagania dotyczące dystansu społecznego w miejscu pracy, nasze centrum dystrybucyjne wysyła zamówienia nieco dłużej niż zwykle.
 
Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i numerem przesyłki.
 
Jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail, wprowadź numer zamówienia na stronie kontaktowej.
 
Nie martw się, jeśli nie zobaczysz żadnych aktualizacji w ciągu pierwszych kilku dni, system śledzenia czasami potrzebuje dnia lub więcej na aktualizację.
 
Jeśli zamówienie nie dotrze w ciągu 12 dni roboczych, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dokonać ustaleń z przewoźnikami.

 

Czy obowiązuje polityka zwrotów?

 
Tak, jesteśmy pewni, że pokochasz nasze produkty. Jeśli jednak nie okażą się one odpowiednie dla Ciebie, oferujemy 14-dniową politykę zwrotów.
 
Zwracany produkt musi być w stanie nieużywanym, w opakowaniu i z taką samą kokardą, w jakiej został dostarczony.
 
Jeśli produkt zostanie dostarczony bez pudełka i kokardy lub zostanie uznany za wadliwy przez zespół kontrolny z jakiegokolwiek powodu, zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia wniosku o zwrot pieniędzy.
 
Jeśli chcesz zwrócić produkt, możesz wysłać wiadomość e-mail do naszego zespołu na adres kontakt@veronicazbiranska.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia, a także powód, dla którego chcesz go zwrócić.
 
Nasz zespół obsługi klienta zada kilka obowiązkowych pytań dotyczących zwrotu, aby zapobiec nadużyciom.
 
Zwrot odbywa się na koszt klienta. Po otrzymaniu zwrotu nasz dział zwrotów sprawdzi warunki. Jeśli zwrot spełnia warunki, zostanie przetworzony w ciągu 7 dni.

 

Dlaczego produkty kosmetyczne i zdrowotne nie podlegają zwrotowi?

Produkty kosmetyczne i zdrowotne są uważane za produkty higieniczne. Poważnie traktujemy higienę i bezpieczeństwo publiczne, a dla bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów i nie korzystamy ze zwrotów produktów kosmetycznych i zdrowotnych. Nie jesteśmy jedynymi, którzy tak robią. Inni dostawcy produktów dla zdrowia i urody również nie zezwalają na zwroty z tych samych powodów.

 
Moje zamówienie jest uszkodzone, co powinienem zrobić?
 
Aby uzyskać najszybsze rozwiązanie, należy załączyć zdjęcie pokazujące słabą jakość lub uszkodzoną część produktu. Najlepsze zdjęcia są na płaskiej powierzchni, gdzie metka i wada są wyraźnie zaznaczone. Wykorzystamy te informacje, aby pomóc Ci złożyć zamówienie i uniknąć błędów w przyszłości.
 
 
 
Więcej informacji na temat naszej polityki zwrotów można znaleźć w naszym regulaminie.

Obsługa klienta

Zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażną 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Bezpieczna płatność

Wszystkie płatności są w 100% bezpieczne dzięki szyfrowaniu SSL.

Dostawa do domu

Zamówienie otrzymasz bezpłatnie w ciągu 5 do 10 dni.

Gwarancja satysfakcji

Oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie nasze produkty.